ВИМАГАЙТЕ ГРОШОВУ КОМПЕНСАЦІЮ за квиток замість ВАУЧЕРА

 Більшість людей з тих, хто навесні та на початку літа цього року були змушені відмовитися від туристичних поїздок через поширення епідемії коронавіруса, а також з причини скасування рейсів, мають право на повне відшкодування своїх витрат на квитки. Це право зазвичай не заперечується транспортними організаціями. Однак, транспортні компанії не поспішають в цей важкий час розлучитися з отриманими від клієнтів грошима. З цієї причини вони пропонують їм замість грошового відшкодування ваучери на майбутні поїздки. В цьому випадку слід наполягати на повній грошовій компенсації за невикористаний квиток.

Справа в тому, що внаслідок пандемії коронавіруса і пов’язаним з цим закриттям кордонів, а також різким обмеженням міжнародних перевезень пасажирів багато транспортних підприємств виявилися в дуже глибокій фінансовій кризі. Попит на перевезення пасажирів так і не відновився після зняття заборон на перетин кордонів всередині Європейського Союзу. Крім того, до транспортниx підприємств пред’являються додаткові вимоги, пов’язані із запобіганням поширенню епідемії серед пасажирів. Тому багато транспортних організацій можуть обмірковувати подачу заяви про своє банкрутство.


І тут виникає питання, що буде з ваучерами в разі початку процедури банкрутства транспортної організації. Існує велика ймовірність того, що в разі банкрутства транспортної організації володарі ваучерів можуть не дочекатися обіцяного натурального відшкодування у вигляді поїздки або польоту.

Якщо транспортна організація не готова надати грошове відшкодування за поїздку, Вам слід відмовитися від запропонованого ваучера і звернутися до юриста з проханням підготувати позовну вимогу про грошове відшкодування. Своєчасна подача позову про грошову компенсацію поїздки кваліфікованим юристом, може повністю врятувати Ваші кошти, сплачені за поїздку або, в разі оголошення банкрутства транспортної організації, надасть Вам можливість своєчасно внести Вашу компенсацію в реєстр вимог кредиторів.

Всі статті, розміщені на даному сайті носять виключно ознайомлювальний характер і не замінюють індивідуальної юридичної консультації.

Адвокатська канцелярія Multilex
Директор адвокатської канцелярії Доктор Олег Горев
Юрист Олександр Денисов
Tel.: +49 (0) 69 29 80 15 80, +49 (0) 69 308 53 136
E-Mail: info@advokat-kanzlei.de