Бізнес-імміграція

Як відкрити свою справу в Німеччині і отримати вид на проживання?
(Реєстрація фірми в Німеччині та бізнес-імміграція до Німеччини)

Є поширена думка, щоб отримати вид на проживання в Німеччині в разі відкриття своєї справи в Німеччині може тільки людина, що володіє надзвичайно великим капіталом, такий собі «грошовий мішок». Однак, як показує досвід роботи юристів з російськомовними клієнтами, така процедура цілком здійсненна і для представників малого та середнього бізнесу.

Зрозуміло , якому-небудь олігарху простіше: він легко може вкласти в економіку Німеччини 250.000 € , що дає право на фактично безпроблемне отримання виду на проживання в Німеччині . Зрозуміло , відкриття своєї справи в Німеччині вимагає ретельної підготовки і кваліфікованого консультаційного супроводу. Напевно у бізнесмена , навмисного отримати вид на проживання в Німеччині , вже є бачення того , як він хотів би вести бізнес , існує концепція його розвитку . Наприклад , виходячи з нашої практики роботи з подібних справ , можна сказати , що вельми перспективний варіант – відкриття своєї справи в Німеччині , пов’язаного з управлінням нерухомістю.

Як розлучитися, не втративши вид на проживання в Німеччині

Багато наших співвітчизників приїхали на територію Німеччини по візі на возз’єднання сім’ї з німецькими громадянами або іноземцями , які постійно проживають у ФРН . Але не завжди сімейні відносини складаються вдало. Іноді виникає необхідність роздільного проживання подружжя і навіть розлучення. У таких випадках не слід забувати про те , що підставою для перебування іноземця , що виїхав на територію ФРН для створення сім’ї , являться спільне проживання з чоловіком. Роздільне проживання автоматично веде до втрати виду на проживання на території ФРН. Установи у справах іноземців уважно стежать за тим, щоб подружжя проживали разом. Таким чином, присікається можливість фіктивних шлюбів. Закон про іноземців передбачає кілька винятків з цієї норми. Найголовніша з них – це право на самостійне проживання іноземців, які приїхали по візі на возз’єднання сім’ї, у разі, якщо їхні сімейні стосунки з німецькими подружжям підтримувалися на території Німеччини більше трьох років. Право на самостійне проживання встановлено у § 31 AufenthG. Воно щорічно продовжується установою у справах іноземців до придбання безстрокового виду на проживання в Німеччині (Niederlassungserlaubnis). Необхідно відзначити, що в разі смерті чоловіка, який постійно проживає на території ФРН, іноземець набуває право на самостійне проживання до закінчення вищезгаданого дворічного терміну.

Отримання виду на проживання в Німеччині

Не слід випускати з уваги той факт, що укладення шлюбу – це тільки половина справи. Надалі ж мова буде йти про отримання виду на проживання в Німеччині. Як іноземному дружину залишитися в Німеччині, не виїжджаючи в країну свого проживання? Як «обхитрити» чиновників відомства у справах іноземців і отримати заповітну вклейку в паспорт – Aufenthaltserlaubnis?

Наступний крок – своєчасна подача прохання про отримання посвідки на проживання в Німеччині. При цьому не слід чекати до останнього дня дії візи, коли чиновник відомства у справах іноземців видасть Вам рішення про необхідність покинути країну найближчим часом.

Тоді дуже складно буде опротестовувати подібний акт. Але навіть і в такому малоприємному випадку, при правильній роботі адвоката, є всі можливості вирішити справу позитивно. Навіть якщо віза вже прострочена, але заява була подана своєчасно, закон передбачає можливість видачі тимчасового документа, який дозволить перебувати на території Німеччини цілком легально – Fiktionsbescheinigung. І його дія буде продовжуватися до тих пір, поки рішення з питання про отримання посвідки на проживання в Німеччині не буде остаточно прийнято.

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s